PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111710}

Powrót do Garden State

Garden State
7,2 35 155
ocen
7,2 10 1 35155
7,2 16
ocen krytyków
Powrót do Garden State
powrót do forum filmu Powrót do Garden State

Dużo nudnych scen , w których aż roi się od głupich tekstów.. Najgorszym z nich był chyba ten "Nie siedźcie cały dzień w domu, bo w nocy wyłączyłem alarm od czadu bo cały czas pikał" Czy kogoś serio to rozśmieszyło? ;)

ocenił(a) film na 10
fllaczek

A i owszem, mnie:)

ocenił(a) film na 10
fllaczek

Mnie również ; p

ocenił(a) film na 9
Sebastian

I mnie... ale i tak najlepsza scena jak się budzi i widzi rycerza :D

ocenił(a) film na 9
Halucynka

BTW-it says "balls" on your face :D

fllaczek

Mnie także :P

ocenił(a) film na 9
fllaczek

SPOILERY!!!!
Przyznam, film nie rozśmieszył mnie niewiadomo jak, a mimo wszystko jak dla mnie - cudo. Choć po pierwszych minutach, szczególnie scena z autem, gdy główny bohater wychodzi z auta i widzi urwaną końcówkę dystrybutora pomyślałem "... głupie jak uj!" a druga myśl, że scena jak wyjęta ze Scrubs. Później jednak było tylko lepiej. Bardzo podobały mi się szczególiki, jak np dyplom zawieszony na suficie a nie na ścianie bo się nie zmieścił, rycerz o którym już była mowa, scena gdy wjeżdżał do tomografu i się okazało że miał nie tylko Balls na czole... Reasumując i więcej nie przynudzając: Dobry ciepły film, do którego po prostu o wiele lepiej podejść z dystansem, w końcu od początku nie próbował być majstersztykiem pod każdym względem, a tylko debiutem Zacha, który kręcąc jednocześnie odcinki do Scrubs, napisał, wyreżyserował i zagrał w tym filmie za co szacunek dla niego, bo nie wiem jak się wyrobił z tym wszystkim i to jeszcze w dobrym stylu.

ocenił(a) film na 7
krzakowiec

Mam dokładnie takie same odczucia :) Film nie rozśmieszał mnie zbyt często i z początku chciałam go wyłączyć , ale z czasem te szczegóły, np. ten dyplom, napisy na ciele, pies...;p sprawiły, że oglądnęłam go do końca. Chociaż niektóre sceny były nudnawe...

ocenił(a) film na 9
fllaczek

Film jest genialny a ty najwyraźniej jesteś idiotą :)

użytkownik usunięty
kryszti

Proponuję bez obrażania !
Niech będzie kulturalnie na tym dotyczącym kultury - portalu.
Pozdrawiam

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 7
fllaczek

Mnie ten tekst też wgl nie rozśmieszył....Ale ogólnie film dobry ;]

użytkownik usunięty
reggy7

Każdego śmieszy co innego, u mnie akurat wywołał uśmiech xD

ocenił(a) film na 7

Tylko, że to komedio- dramat. Trudno oczekiwać po takim gatunku gagów rodem z sitcomu. Ja się nie nudziłam. Po obejrzeniu ciężko przestać się uśmiechać. Fabuła prosta, trochę dziwna...ale właśnie takie dziwactwa sprawiają, że film jest niepowtarzalny. W tym wypadku tak jest. Jak ktoś nie poczuł jego niezwykłego klimatu to zwyczajnie nie lubi takiego typu filmu. Trudno...filmów jest wiele, każdy znajdzie coś dla siebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones