PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111710}

Powrót do Garden State

Garden State
7,2 35 168
ocen
7,2 10 1 35168
7,2 17
ocen krytyków
Powrót do Garden State
powrót do forum filmu Powrót do Garden State

Tragedia

ocenił(a) film na 1

nie wiem jak ten film moze sie komus podobac,straszna nuda, szkoda czasu na opowiesc o kilku psycholach

maro76

Dlaczego o psycholach?

ocenił(a) film na 10
maro76

Każdy ma prawo wygłosić swoje zdanie i nie wypada kogoś "tępić" za to, że ma się inne zdanie... Ja jednak jestem zachwycony tym filmem odkąd go zobaczyłem - a było to już dość dawno bo kilka dni po jego premierze. Majsterszyk! Czekam na kolejne filmy Zach'a.

ocenił(a) film na 9
maro76

Nie jest to wprawdzie film tego formatu co "Toy Story" :), ale na pewno nie jest filmem złym. Powiedział bym nawet, że jest bardzo dobry, ale to tylko moje zdanie.

ocenił(a) film na 8
Wotan86

Brawo kolego Wotan:) Świetny post i zgadzam się w 100%! Nie jest to film akcji, ale potrafi niesamowicie wciągnąć. Dla mnie rewelacja! No i Natalie Portman, w której po tym filmie się zakochałem.:) Dla mnie to jej najlepsza rola. Superfajny dziewczęcy wdzięk:)

maro76

Lepiej być "psycholem" niż kretynem. W analogicznej poetyce się wypowiadając.

ocenił(a) film na 8
maro76

Pokaż mi człowieka a w godzinę ujawnię jego szaleństwo.
Film "magiczny" dziwnie powolne tempo ale mimo wszystko sprawiające że widz ogląda i się nie nudzi (w większości przypadków ;)) a na końcu czuje się błogo :) Fajny soundtrack jako bonus :)

ocenił(a) film na 1
maro76

Gdyby oni byli psycholami to film by był ciekawy c::;;;;

ocenił(a) film na 10
maro76

dokładnie guliwer błogo:) chodz rozumiem ze to nie film dla kazdego

maro76

podoba się jeśli jesteś takim samym psycholem - kocham ten film!!

ocenił(a) film na 8
CyBerGH0ST

Film godny uwagi no i znakomicie dobrana ścieżka dźwiękowa. No ale każdy ma swój gust.

ocenił(a) film na 8
szadon

Jestem zatem psycholem... Film, uroczy, ciepły, intymny. Bez zbędnego dramatyzmu, zwykła opowieść o życiu, uciekaniu. I chociaż zwykła to naprawdę magiczna... Zwłaszcza wspaniałe kilka ostatnich minut...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones