PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111710}

Powrót do Garden State

Garden State
7,2 35 168
ocen
7,2 10 1 35168
7,2 17
ocen krytyków
Powrót do Garden State
powrót do forum filmu Powrót do Garden State

Niewatpliwie NIEzwyczajnym zjawiskiem dotyczacym tego filmu jest dla mnie to ze komus w Ameryce udalo sie zrobic taki siermiężny film, przejsc przez wszystkie szczeble komercyjnej cenzury i do tego zalatwic za tanioche świetna muzyke - dobrze wszystkim znanych i lubianych wykonawcow. I jedynym (tez dla mnie!) wytlumaczeniem sukcesu tego obrazu jest to ze mlodzi amerykanie pokochali w nim to - pokazanie ich zwyklego zycia... ze USA to nie tylko splendor i hollywood-zka slawa ze imprezy niekoniecznie musza wygladac jak to pokazuja w tamtejszych papkach i "superprodukcjach" dla mlodziezy (i nie tylko) / Z Waszych postow wnioskuje ze i u nas ten film sie bardzo podoba ../ byc moze to w zwiazku z ta siermieznoscia ? moze zobaczyliscie ze w Stanach tez robia takie zwykle proste filmy o powrocie Euzebiusza czy innej Urszuli do domu ...?? /ja niestety nie bylem zachwycony tym filmem. I jesli z poczatku sugerowalem sie utworem zespolu Coldplay-Don't Panic to po jakiejs godzinie juz tylko wrodzona grzecznosc nie pozwolila mi wyjsc z kina :( / Mimo to pragne podziekowac Zachowi za sciezke dzwiekowa z tego filmu, jest naprawde wspaniala !! no i to: Zero7-In The Waiting - poezja :)) /pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
By_Tor

gdybym musiala isc na ten film to najprawdopodobniej zamknelabym oczy i tylko sluchala muzyki ktora byla swietna! angielskiego nie umiem na takiem poziomie zeby byc skazana na rozumienie tych (przykro mi to mowic)... banalnych dialogow

pozdrawiam;)

ocenił(a) film na 1
pani_racja

Osoba z zamknietymi oczami w kinie podczas seansu tego filmu moglaby byc narazona (z wysokim prawdopodobienstwem) na mocny atak klaustrofobii :-D, takze nie polecalbym moze tego rodzaju praktyk :) Lepiej moze pojsc zakupic sobie sciezke z filmu i rozkoszowac sie jej dzwiekami w domu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones