PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111710}

Powrót do Garden State

Garden State
7,2 35 168
ocen
7,2 10 1 35168
7,2 17
ocen krytyków
Powrót do Garden State
powrót do forum filmu Powrót do Garden State

Muzyka z filmu

ocenił(a) film na 10

Czy ktos moglby mi powiedziec gdzie dostanel ten soundtrack?

użytkownik usunięty
aneta_jazz

ed2k://|file|Garden%20State%20 [Soundtrack].rar|79568493|8D3F 078D9BFE4126EE3A0F68D47FB9DE| to jest link do soundtracka. Musisz posiadac zainstalowany program eMule lub eDonkey wklejasz ten link do internet explorera i plik laduje ci sie do emula do sciagania na neostradzie trwa 3 godz transfer dobry to oczywiscie pirat jesli chcesz legalnie to idz do Virgin

użytkownik usunięty

Czy można od Ciebie odkupić taką plytę? Nie mam możliwości jej ściągnięcia. Albo czy mógłyś mi powiedzieć co to jest Virgin? Mój chłopak dostał bzika na tle tej muzyki - chciałam mu ją dać na Mikołaja, ale będzie w sklepach po 6 grudnia

użytkownik usunięty

Czesc ja nie mam wszystkich piosenek niestety, ale te co leca w trailer'u mam, ewentualnie moge ci je wyslac, badz nagrac na cd

Pozdr A

użytkownik usunięty

ja też bym chciała soundtrack! wczoraj byłam na filmie i się zakochałam. muzyka the best. zaraz pognałam do EMPIKU, ale nie było :-(. jeżeli ktoś ma możliwość przegrania byłabym ogromnie wdzięczna. no i jeśli ktoś ma też ścieżkę z "Requiem dla snu"... Mój mail: ziena3@wp.pl. pozdro M.

użytkownik usunięty

Super! Gdybyć był tak miły i nagrał na płytkę, to byłoby super!. Najlpiej gdybyś mógł mi to przesłać na firmę, GlaxoSmithKline Consumer Heatlhcare Sp zoo. ALeja Armii Ludowj 26, 00-609 Warszawa. Na nazwisko Ola Wielguszewska. Byłoby Super!
I od razu jeszcze powiedz, jak CI się mogę odwdzięczyć. Może też chcesz jakąś muzyczkę? Powiedz, co lubisz, albo czego szukasz, to sprawdzę, co mam.
Ola

użytkownik usunięty

No problem, moze jednak przez maila sie umowimy nie tak otwarcie na formu?
aneta_jazz@go2.pl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones