PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111710}

Powrót do Garden State

Garden State
7,2 35 168
ocen
7,2 10 1 35168
7,2 17
ocen krytyków
Powrót do Garden State
powrót do forum filmu Powrót do Garden State

W skrócie:
Bardzo fajny i lekki film na wieczorny relaks.Obejrzałam go wczoraj, a dziś cały dzień siedział mi w głowie. Zakończenie dość przewidywalne, ale dobrze, że takie było ;) Podobała mi się postać grana przez Natalie Portman.
Polecam :)

ocenił(a) film na 8
jessamine

Film jest bardzo dobry, zmusza do przemyśleń, a przy tym jest zabawny, ma ciekawe postacie, wciągającą fabułę i super soundtrack. Też polecam :)

ocenił(a) film na 6
jessamine

Niestety bardzo sie rozczarowalem, rzadko sie rozczarowuje i zwykle nie jestem zbyt krytyczny i wiekszosc filmow mi sie podoba, ale po prostu on zostal przereklamowany, czytalem tyle dobrych opinii a tymczasem film jest po prostu nudny, zwykla ckliwa historyjka o tym jak 2 osoby sie poznaly przypadkiem i zakochaly sie w sobie, no ludzie... ile juz bylo filmow o takiej fabule ? Nie zeby byl jakis slaby, jest niezly, dosyc nudny ale na szczescie nie az tak bardzo. A 7,6 to jest bardzo wysoka ocena i nie wiem za co ten film ja dostal.

ocenił(a) film na 6
Robson293

Również mam podobne odczucia. Chociaż na co dzień oglądam raczej cięższe kino to oczywiście lubię też obejrzeć coś "lżejszego", ale tu mnie nic nie urzekło. Ckliwa, banalna historyjka. Ciężko jest stworzyć film z pogranicza dramatu, z elementami komedii i wplatać tam jeszcze happy and jak w komedii romantycznej- nie mówię, że się nie da, bo się da ( patrzcie Nietykalni z 2011 r) ale tutaj wyszło masło maślane. Momentami oglądało się dobrze, momentami nudził.. Oglądałam na 3 raty. Fajna kreacja Zacha i co raz bardziej przekonuje mnie Portman, którą widziałam już w kilku zupełnie różnych odsłonach i radzi sobie świetnie. Ale to tylko tyle. Mogę określić ten film jedynie jako niezły (6)

jessamine

Niby podobnych historii na ekranie już sporo się obejrzało, ale faktycznie film jest wyjątkowy. Największa w tym zasługa świetnie nakreślonych postaci i to nie tylko głównych bohaterów, ale i większości epizodycznych. Morał banalny, ale jakże zawsze aktualny: nie szukajmy szczęścia na siłę - cieszmy się tym, a szczególnie tymi, których mamy wokół siebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones