PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111710}

Powrót do Garden State

Garden State
7,2 35 166
ocen
7,2 10 1 35166
7,2 17
ocen krytyków
Powrót do Garden State
powrót do forum filmu Powrót do Garden State

Zapowiada się fajna, relaksująca noc. Pierwszy raz w tv z lektorem będę oglądał, do tego na polsacie. :/ Dam jakoś radę. ;) Miłego!

bioly

Moja siorka też będzie oglądała. Miejmy nadzieje, iż za dużo reklam nie dowalą. Pozdro

bioly

Ja to obejrzę na pewno, zabawne, że szukałem długo tego filmu a szczególnie ostatnio intensywnie o nim myślałem, bo zapamiętałem go jako b.dobry film, tylko za nic nie pamiętałem tytułu ani kto grał role, a tu dziś na polsacie, czytam recenzję i mówię: no nareszcie znalazłem ;)

bioly

Ja również szykuję się na seans

bioly

No to jeszcze przed seansem, na smaka, jedna z najlepszych scen. :D
http://www.youtube.com/watch?v=tJmhFp3fRW4

bioly

hmm ja się jeszcze zastanawiam nad obejrzeniem tego filmu ^^

ocenił(a) film na 6
bioly

kurcze ja mam mały dylemat czy cesarzową na tvp2 czy to ^^

użytkownik usunięty
bioly

Ja nagram film potem obejrzę przewijając reklamy ;]

ocenił(a) film na 9
bioly

tak się składa, że film nie nachodził tak bardzo na końcówkę cesarzowej, więc z bólem można było obejrzeć obydwa, natomiast śmieszne jest, że polsat zapowiadał film jako komedia romantyczna ;p

ocenił(a) film na 7
bioly

Kiedy na niego trafiłem przeglądając programy, zaciekawił mnie i obejrzałem już do końca. Rano byłem taki zaspany że spóźniłem się do pracy ;)

ocenił(a) film na 7
bioly

Niestety nie wytrzymałam do końca, zasnęłam oczywiście na reklamie - a szkoda, wielka szkoda bo zaciekawił mnie, nie był głupiutką, banalną komedią romantyczną . Najwidoczniej byłam za bardzo zmęczona na wieczne oglądanie reklam -.-
Wiecie gdzie mogę go znaleźć z necie ?

ocenił(a) film na 9
kingajkari

Poszukaj na Chomiczku:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones