PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111710}

Powrót do Garden State

Garden State
7,2 35 166
ocen
7,2 10 1 35166
7,2 17
ocen krytyków
Powrót do Garden State
powrót do forum filmu Powrót do Garden State

Arcydzieło

ocenił(a) film na 9

Co tu duzo pisac, ten film to majstersztyk! Zach jest swietnym rezyserem, aktorem i scenarzysta, zrobil cos co na dlugo zapadnie mi w pamiec... 10/10

ocenił(a) film na 4
Nozix

Znacie podobne arcydzieła?

M jak miłość, plan 9 z kosmosu, ojciec chrzestny

ocenił(a) film na 9
p0p0

To mialbyc sarkazm? jesli tak to zapytam w ten sposob - co masz do ojca chrzestnego? ten film jest powszechnie uwazany za arcydzielo w dziejach kinematografii, no tak pewnie jestes za mlody by to zrozumiec i dla ciebie w filmie licza sie tylko efekty specjalne

Nozix

dla mnie film był piękny, jeszcze piękniejsza jest w nim muzyka która nadaje mu klimat, film z przesłaniem.

ocenił(a) film na 6
marianna88

hmm, zwykle potrafię dojrzeć piękno w filmie, gdy takowe posiada...niestety tutaj się zawiodłem i go nie potrafiłem odnaleźć. podszedłem do oglądania z nieco innym nastawieniem niż to z jakim skończyłem seans. trudno, jak nie ten, to następny, a "Garden State" dostaje ode mnie 6/10.

ocenił(a) film na 10
Nozix

film wspaniały, świetnie dobrana muzyka, świetni aktorzy, super!!

ocenił(a) film na 9
lilika

Jeden z moich absolutnych faworytów. Zawsze gdy go oglądam (a widziałam go z 6 razy) na zmianę uśmiecham się, płaczę, uśmiecham się, wzruszam się i znów się uśmiecham... Jest ciepły jak letnie słońce. Piękny i wspaniale zagrany.

ocenił(a) film na 7
ajka_k

Prawda, prawda ... :)
I styl Zacha Braffa, którego nie da się pomylić z niczyim innym ; D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones