PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111710}

Powrót do Garden State

Garden State
7,2 35 168
ocen
7,2 10 1 35168
7,2 17
ocen krytyków
Powrót do Garden State
powrót do forum filmu Powrót do Garden State

5/10

ocenił(a) film na 5

Naprawdę podobała mi się rola Natalie Portman ale mało co poza tym. Z początku nudny, potem zawiało jakimś fajnym pomysłem, a skończyło się na typowej komedii romantycznej, a do tego ten ociężały klimat... Ode mnie 5/10 - do obejrzenia i zapomnienia.

ocenił(a) film na 4
pachomir

ależ sie zawiodłam:( fakt..gra Natalie fajna, ale nic poza tym. Dlużyło się i nudziło strasznie. Osobiście nie polecam...4/10

ocenił(a) film na 5
aex

zgadzam się film nudny, rozpisany na zbyt wiele wątków, trochę nijaki ale natalie daje radę(sam nie wiem czy ona jest dobrą aktorką czy po prostu jest tak atrakcyjna że nie można od niej oderwać oczu...)

ocenił(a) film na 4
pachomir

Za poprzednikami - film musiałem obejrzeć na dwie raty. Nie dałem rady na raz - mocno mi się dłużył. Liczyłem na jakiś zwrot w scenariuszu, na cokolwiek. A tu nic, mdło, nijako, bez emocji, bez napięcia, nic. Zaufałem wysokiej nocie na filmwebie i kilku nagrodom widniejącym na okładce dvd, niestety duże rozczarowanie. Nie polecam

ocenił(a) film na 7
bjorker

oj podzielam. Dłużyzna, a raptem półtorej godziny. Banał i tyle.Też dałam 5/10.

ocenił(a) film na 4
pachomir

Film poleciła mi koleżanka, która była niemal zachwycona, a że mamy podobny gust, postanowiłam od razu obejrzeć. Niestety, zawiodłam się i w pełni podzielam zdanie przedmówców. Można obejrzeć, z braku innego zajęcia. Daję 6/10 - film ratuje Natalie (miła niespodzianka, zważywszy na jej kamienną twarz z "Gwiezdnych wojen"). Ni to dramat, ni komedia. Taki nieokreślony, bez wyrazu.

ocenił(a) film na 5
Cosette_2

Z tego co piszesz, film zasługuje na o wiele mniej niż miano "niezłego"...

ocenił(a) film na 4
pachomir

Moje oceny, jak to oceny zresztą, bywają subiektywne, czasem silnie subiektywne. Masz jednak chyba rację, rekomendacje koleżanki + zaskakująca postawa Portman, to po prostu za mało.

użytkownik usunięty
pachomir

Jeszcze jakiś rok temu mnie zachwycił i byłam w stanie oglądać raz, dwa na tydzień... A teraz czar prysł. Ot, zwykły film, jakich wiele.

pachomir

Natalie jest cudowna, to fakt, ale na tym się kończy. Ten film nie posiada większej ilości cudownych rzeczy.

ocenił(a) film na 5
pachomir

Wydaje mi się, że słabość filmu polega przede wszystkim na marnym rozwinięciu skądinąd bardzo udanych motywów, choćby postaci głównego bohatera, nieudanego aktorzyny-lekomana, który przez cały film wzbudzał bardziej moją irytację niż współczucie lub uśmiech (gdzież mu tam do Benjamina z "Absolwenta!). To samo tyczy się jego postrzelonych koleżków czy pokręconej rodzinki Sam. A tak, choć film naszpikowany jest tego rodzaju smaczkami, z ekranu co rusz - niestety - wieje nudą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones