filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Slamdance
2010
https://slamdance.com/festival/
Festiwal Filmowy Slamdance
Data wręczenia nagród:
21 stycznia
Główna Nagroda Jury
Najlepszy film
wygrane
Snow & Ashes
(2009)
Charles-Olivier Michaud
Udział w konkursie głównym
nominacje
@urFRENZ
(2010)
Jeff Phillips
Cummings Farm
(2009)
Andrew Drazek
Drones
(2010)
Adam Busch
,
Amber Benson
Kłamstwo o czterech twarzach
(2010)
Jacob Chase
One Hundred Mornings
(2009)
Conor Horgan
The Last Lovecraft: Relic of Cthulhu
(2009)
Henry Saine
The Scenesters
(2009)
Todd Berger
The Wild Hunt
(2009)
Alexandre Franchi
YellowBrickRoad
(2010)
Andy Mitton
,
Jesse Holland
Najlepszy film dokumentalny
wygrane
Amerykański dżihad
(2010)
Mark Claywell
Udział w konkursie na najlepszy film dokumentalny
nominacje
Biker Fox
(2010)
Jeremy Lamberton
Candyman
(2010)
Costa Botes
General Orders No. 9
(2009)
Robert Persons
Korzenie reggae
(2009)
Stascha Bader
Mamachas del ring
(2009)
Betty M. Park
The Mind of the Demon
(2009)
Adam Barker
William S. Burroughs na wylot
(2010)
Yony Leyser
Najlepszy krótkometrażowy film animowany
wygrane
Seed
(2009)
Ben Richardson
,
Daniel Bird
Najlepszy krótkometrażowy film fabularny
wygrane
Prvi dan mira
(2009)
Mirko Rucnov
Wyróżnienie Specjalne
Najlepszy film fabularny
wygrane
One Hundred Mornings
(2009)
Conor Horgan
Nagroda Publiczności
Najlepszy film
wygrane
The Wild Hunt
(2009)
Alexandre Franchi
Najlepszy film dokumentalny
wygrane
The Mind of the Demon
(2009)
Adam Barker
Najlepszy film w kategorii 'Best Anarchy On-Line Film'
wygrane
Sugar Stick
(2009)
Laura Way
Wyróżnieni w roku 2010
One Hundred Mornings
(
1/2
)
The Wild Hunt
(
1/2
)
The Mind of the Demon
(
1/2
)
Seed
(
1/1
)
Snow & Ashes
(
1/1
)
Amerykański dżihad
(
1/1
)
Prvi dan mira
(
1/1
)
Sugar Stick
(
1/1
)
Drones
(
0/1
)
The Scenesters
(
0/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.