filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
MFF w Locarno
2019
https://www.locarnofestival.ch/en/LFF/home
Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Locarno
Data wręczenia nagród:
17 sierpnia
Festiwal odbył się w dniach 7-17 sierpnia 2019r.
Złoty Lampart
Najlepszy film
wygrane
Vitalina Varela
(2019)
Pedro Costa
Udział w konkursie głównym
nominacje
Das freiwillige Jahr
(2019)
Henner Winckler
,
Ulrich Köhler
Douze Mille
(2019)
Nadège Trébal
Echo
(2019)
Rúnar Rúnarsson
Fi Al-Thawra
(2019)
Maya Khoury
Gorączka
(2019)
Maya Da-Rin
Kot w ścianie
(2019)
Mina Mileva
,
Vesela Kazakova
Les Enfants d’Isadora
(2019)
Damien Manivel
Noc bez końca
(2019)
Eloy Enciso
O fim do Mundo
(2019)
Basil da Cunha
Technoboss
(2019)
João Nicolau
Terminal Sud
(2019)
Rabah Ameur-Zaïmeche
The Last Black Man in San Francisco
(2019)
Joe Talbot
Zaginiona dziewczyna
(2019)
Kôji Fukada
Nagroda Specjalna Jury
wygrane
Wysokość fali
(2019)
Jung-bum Park
Nagroda Specjalna Jury
Zdobywca w konkursie 'Cineasti del presente'
wygrane
Ivana cea Groaznică
(2019)
Ivana Mladenović
Ivana zaprasza przyjaciół, rodzinę i byłych kochanków, aby na podstawie scenariusza zagrali samych siebie w historii o kobiecie na skraju załamania nerwowego. Nad brzegiem Dunaju dramat przemienia się w komedię.
Srebrny Lampart
Najlepsza aktorka
wygrane
[Vitalina Varela]
Vitalina Varela
Vitalina Varela
(2019)
Najlepszy aktor
wygrane
[Regis Myrupu]
Regis Myrupu
jako Justino w filmie
Gorączka
(2019)
Najlepszy reżyser
wygrane
[Damien Manivel]
Damien Manivel
Les Enfants d’Isadora
(2019)
Złoty Lampart - Konkurs 'Cineasti del presente'
Najlepszy film konkursu
wygrane
Ojciec Nafi
(2019)
Mamadou Dia
Udział w konkursie
nominacje
Ham on Rye
(2019)
Tyler Taormina
Kosmiczne psy
(2019)
Elsa Kremser
,
Levin Peter
Królestwo Maliki
(2019)
Hassen Ferhani
L'île aux oiseaux
(2019)
Sérgio Da Costa
,
Maya Kosa
La Paloma y el Lobo
(2019)
Carlos Lenin
Lengmo weiyang lengmo
(2019)
Rong Guang Rong
Love Me Tender
(2019)
Klaudia Reynicke-Candeloro
L’apprendistato
(2019)
Davide Maldi
Mariam
(2019)
Sharipa Urazbayeva
Merveilles à Montfermeil
(2019)
Jeanne Balibar
Nhà cây
(2019)
Minh Quy Truong
Oroslan
(2019)
Matjaž Ivanišin
Za morzem
(2019)
Sung-a Yoon
Nagroda Jury Ekumenicznego
Zdobywca
wygrane
Hogar
(2019)
Maura Delpero
Wyróżnienie specjalne
wygrane
Vitalina Varela
(2019)
Pedro Costa
Wyróżnienie Specjalne
Zdobywca w konkursie międzynarodowym
wygrane
Hiruk-pikuk si al-kisah
(2019)
Yosep Anggi Noen
Hogar
(2019)
Maura Delpero
Zdobywca w konkursie 'Cineasti del presente'
wygrane
Here for Life
(2019)
Andrea Luka Zimmerman
,
Adrian Jackson
Nagroda Specjalna
Nagroda dla najlepszego pierwszego filmu
wygrane
Ojciec Nafi
(2019)
Mamadou Dia
Nagroda Międzynarodowej Federacji Krytyki Filmowej (FIPRESCI)
wygrane
Gorączka
(2019)
Maya Da-Rin
Nagroda Europa Cinemas Label
wygrane
Hogar
(2019)
Maura Delpero
Nagroda Variety Piazza Grande
wygrane
Instynkt
(2019)
Halina Reijn
Doświadczona psycholożka rozpoczyna pracę w więzieniu, gdzie jej drogi krzyżują się z psychopatycznym gwałcicielem.
Wyróżnienie specjalne dla pierwszego filmu
wygrane
Fi Al-Thawra
(2019)
Maya Khoury
Instynkt
(2019)
Halina Reijn
Jury Młodych
Pierwsza nagroda
wygrane
Echo
(2019)
Rúnar Rúnarsson
Druga nagroda
wygrane
Hogar
(2019)
Maura Delpero
Trzecia nagroda
wygrane
Les Enfants d’Isadora
(2019)
Damien Manivel
Wyróżnienie specjalne
wygrane
Fi Al-Thawra
(2019)
Maya Khoury
Technoboss
(2019)
João Nicolau
Wyróżnieni w roku 2019
Hogar
(
4/4
)
Vitalina Varela
(
3/3
)
Gorączka
(
2/3
)
Fi Al-Thawra
(
2/3
)
Les Enfants d’Isadora
(
2/3
)
Ojciec Nafi
(
2/2
)
Instynkt
(
2/2
)
Echo
(
1/2
)
Technoboss
(
1/2
)
Hiruk-pikuk si al-kisah
(
1/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.